Webinář > Psychosexuální vývoj a jeho specifika

Sledujeme, jak se nám děti před očima vyvíjí, jak se mění, jak dospívají, z dívek se stávají ženy a z chlapců muži. Můžeme pozorovat, jak vznikají první citová vzplanutí, lásky, ale také první těžkosti. Děti hledají sami sebe a svoji dospělost a někdy to mají velmi obtížné – ať už pro to, že jejich sexuální orientace není stejná jako u většiny ostatních vrstevníků nebo proto, že zjišťují, že jim je jejich tělo odporné, nebo třeba proto, že nechtějí patřit k ani jednomu pohlaví. Často se takový mladý člověk dostává do svízelné situace, že ho okolí začne odsuzovat, posmívat se mu a on sám se trápí nejistotou. Proto je důležité, pochopit, co všechno se v daném člověku odehrává, co je a co není lidskou vůlí ovlivnitelní a umět o dané problematice mluvit. Tento webinář téma otevře, podíváme se na problematiku homosexuality, transsexuálů, nebinárních lidí, jak takovému člověku můžeme pomoci jeho situaci zvládnout, případně, kde mu mohou nabídnout i odbornou pomoc. Webinář je vhodný pro pedagogické pracovníky (pedagogy ze ZŠ, asistenty pedagoga) a zákonné zástupce i další zájemce o téma webináře. V rámci online semináře je možné využit online chat s lektorkou a sdílet své pedagogické zkušenosti.

Lektor:

Mgr. Veronika Tlapáková - psycholog

Datum:

29. 11. 2021
18:00 - 19:10

Cena:

s DPH (21%): 315 Kč
bez DPH: 248.85 Kč

Pro registraci na tento webinář musíte být přihlášeni!
PŘIHLÁSIT SE

Více informací

Vzdělávací webinář pro každého zájemce pro rozšíření své pedagogické kvalifikace.

  • 70 minut přednáška na vybrané téma 
  • Erudovaný lektor 
  • Sdílení zkušeností, online chat s lektorem kurzu 
  • Materiály z webináře – prezentace, video k opakovanému přehrávání 
  • Osvědčení o absolvování webináře, které si můžete stáhnout již druhý den po absolvování webináře ve svém účtu
  • Kvalitní vzdělávání z pohodlí Vašeho domova 

Online webinář můžete sledovat pohodlně ze svého domova. Budete potřebovat pouze připojení k internetu.

Po objednání a zaplacení webináře si můžete spustit webinář v den a čas konání ve svém účtu – můj účet/sledovat webinář.

Webinář je možné objednat si na účastníka nebo na zaměstnavatele, v obou případech Vám vystavíme fakturu.

OSVĚDČENÍ o absolvování webináře najdete ve svém účtu druhý den po vysílání. Záznam je k dispozici během 2 – 3 pracovních dní.

 V případě dotazu se můžete obracet na e-mail: vzdelavani@vlavici.cz.

Všeobecné informace:

·       Webináře se vysílají na naší vlastní platformě, není potřeba instalovat žádný program, vysílání online webináře můžete sledovat ve svém účtu.

·       K webináři nepotřebujete kameru ani mikrofon, dotazy pokládáte prostřednictvím online chatu s lektorem webináře.

·       V případě neúhrady objednaného webináře budeme postupovat dle zákonných norem podle obchodních a storno podmínek.

Informace k platbě:

Po objednání webináře přijde automatické potvrzení na e-mail.  

Pokud účastník objednává webinář na zaměstnavatele /školu, školku či jinou instituci/, přijde mu faktura, kterou musí předat instituci k úhradě, faktura má splatnost 7 dní od vystavení.

Pokud účastník objedná webinář na sebe v den vysílání, je nutné provést úhradu a odeslat potvrzení na e-mail platby@vlavici.cz.